תאמין – זה יניב הצלחה
ערב של השראה
יום שלישי, 13.5.14 בשעה 19:30
בית ציוני אמריקה (ZOA), תל אביב.

ניתן לרכוש כרטיסים בצורה מאובטחת דרך הטופס מטה
או בטלפון: 054-9911800


 

עצרו רגע, חשבו על חלום שאתם מחזיקים בבטן, על מטרה שאתם מתים לכבוש. יש משהו כזה? מצליחים למצוא את הדבר הזה שתמיד רציתם אך גם תמיד נדחה בים התירוצים והשגרה?
יופי, עכשיו פתחו יומן. ב-13.5.2014 מתחילים להגשים!

 

שמי יניב אבירן, נעים מאוד, אני רעיונאי, מרצה, בלוגר ולאחרונה אף הוצאתי לאור ספר ילדים בשם "נשיקה". הרבה פעמים, כששואלים אותי מה אני עושה בחיים, אני פשוט מקצר את כל המשפט ועונה "מגשים חלומות". כבר בגיל צעיר הבנתי שמחלת ניוון השרירים שלי לא אמורה למנוע ממני שום מטרה שבדרך, וכי העובדה שאני לא יכול ללכת, לא אמורה למנוע ממני לעוף.

 

הרצאה בתל אביבאף פעם הדברים לא היו פשוטים וכל חלום עמד בפני מבחנים ומאבקים גדולים, אבל כשהמטרה שווה את זה, כל מכשול הופך זניח. אני אשמח לשתף אתכם בסיפורי ההצלחה שלי. אני אשמח לגלות לכם איך גם אתם יכולים.

ב-13.5.2014 אקיים אירוע השראה מיוחד בבית ציוני אמריקה בת"א. אני מזמין את כולכם לקחת חלק בערב מצחיק, מרגש, מעצים וחוויתי, אשר בסופו גם אתם תתחילו להגשים.

 

מה עוד אומרים המשתתפים?

יניב יקר,
רציתי לשתף אותך שיום לאחר ההרצאה המדהימה שלך בבית נגלר, הרמתי טלפון לאוניברסיטה והתחלתי לברר לגבי השלמת התואר שלי. כנראה שהייתי צריכה פוש כזה. תודה על הפוש!
איילת

 

זו הייתה הרצאה מלאת השראה והמרגשת ביותר בה נכחתי. מעבר לחוש ההומור המיוחד ולאופטימיות שמקרין יניב, יש בו חכמת חיים ותובנות כשל זקן השבט. לשמחתי שמרנו על קשר גם לאחר ההרצאה ולא פעם נעזרתי בעצותיו בתחומים שונים, אשר נתנו לי פרספקטיבה שונה לחיים. דברי הטעם של יניב לא משאירים איש אדיש בהרצאותיו. בסיום ההרצאה חשתי פרץ של אנרגיה ורצון לעשייה. לכל חבריי ומכריי הייתי שמח להמליץ להיות נוכחים בהרצאה מלאת השראה שכזו.
מיקי

 

רק רציתי להגיד שהיה מצחיק ברמות ונתת לי טון השראה. אני עובדת עם ילדים ומעבר לזה שאני למדתי המון בערב הזה, יש לי עכשיו מודל לחיקוי עליו אני יכולה לספר לילדים. תבורך יניב!
ענבל ד.

 

חזרתי עכשיו מהרצאה של יניב אבירן, speechless, breathless ובעיקר באופוריה מטורפת!!! אופוריה כזו שגורמת לכם לנסוע הביתה בכלל בלי להדליק רדיו, כי המחשבות בראש רצות ובעיקר בזכות ההבנה שבלתי אפשרי זה מושג שאינו קיים במציאות! ההבנה שאדם שיש לו לגיטימציה מלאה לאבד את התקווה בחיים, נלחם ואף קיבל כ-ל דבר שעליו הוא נלחם, גורמת לנו להיכנס לפרופורציה – זה לא החיים ששולטים בנו, אלא אנחנו יכולים בקלות לשלוט בהם. נפלה בחלקי זכות אדירה, פשוט אדירה, להכיר אדם כזה. תודה יניב!
(אלכסנדרה)

 

אז… קבענו!

יום שלישי, 13.5.2014 בשעה 19:30
בית ציוני אמריקה (ZOA)
רח' אבן גבירול 26, תל אביב יפו
(במקום חניון בתשלום)

 

ניתן לרכוש כרטיסים בצורה מאובטחת דרך הטופס מטה
או בטלפון: 054-9911800

Comments are closed.