ההרצאה שלי

יניב אבירן - מרצה מעורר השראהכולנו מסתובבים עם חלומות על עתיד טוב יותר עבורנו. לכולנו יש שאיפות גדולות או קטנות, רצונות לפרוץ ולהגשים את עצמנו, להרגיש טוב, להיות מאושרים ומסופקים באמת. הרבה פעמים אנחנו יודעים להגדיר במדויק את המשאלות שלנו ואפילו יודעים איך להגשים אותן, אבל ברוב הפעמים אנחנו פשוט נכנעים. אנחנו נכנעים לשגרה הלוחצת, לרצונות הסביבה, לתירוצים של חוסר זמן וחוסר כסף. אנחנו נכנעים לפחד, פחד מכישלון, פחד משינויים, פחד מ'מה יגידו?'. אנחנו נכנעים לתחושה שלא מגיע לנו או שאנחנו לא מספיק טובים ומוכשרים. אנחנו נכנעים ונשארים עם תחושה מתמדת של פספוס והחמצה.

בהרצאה שלי, אנחנו נצא למסע בו נרסק את כל הפחדים והתירוצים. אני אכניס אתכם לעולם שלי ואגלה לכם איך גם מחלה קשה ומפחידה, לא יכולה למנוע ממני להגשים כל מטרה שאני מסמן לעצמי. בשיחה פתוחה ומצחיקה, נגלה כמה כח טמון בנו ואיך מכשולים הם דבר זניח לעומת הרצון לחוות אושר אמיתי. אני אוכיח לכם איך סיפור ההצלחה שלי, יכול להיות תחילת סיפור ההצלחה שלכם.

 

מדי פעם אני עורך הרצאות פתוחות לקהל הרחב. הישארו מעודכנים:


יניב אבירן, בן 26, חולה בניוון שרירים SMA-II. כיום קופירייטר עצמאי ויזם, כותב את הבלוג מגב…מה?. בעבר קופירייטר במשרד פרסום, בעל טור אישי ב-ynet, מדריך למקצועות המחשב ובעלים של חברה לאחסון אתרים. מזה כ-4 שנים, מרצה ומנחה סדנאות בנושא הגשמת מטרות, השראה ומוטיבציה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>